خرید اینترنتی لامپ ال ای دی
خرید اینترنتی لامپ ال ای دی

خرید اینترنتی لامپ ال ای دی

خرید اینترنتی لامپ ال ای دی ( خرید آنلاین لامپ ال ای دی )

خرید اینترنتی لامپ ال ای دی

این روزها مردم بیش از هر زمان دیگری، به فروشگاه های اینترنتی علاقه نشان می دهند، از خرید اینترنتی لامپ ال ای دی گرفته تا بلیط هواپیما. دلیل محبوبیت این سبک خرید مزایای بیشمار خرید اینترنتی است. از جمله مزایای خرید آنلاین لامپ ال ای دی و سایر وسایل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راحتی در خرید

این روزها که بیشتر افراد جامعه شاغل هستند و کار خستگی زیادی را برای آنها به همراه دارد، به دنبال خریدی هستند که کمتر در راه رفت و آمد برای خرید وسایل و مایحتاج خود باشند بنابراین بهترین گزینه برای این افراد خرید اینترنتی یا همان خرید آنلاین می باشد

 • قیمت بهتر

زمانیکه شرکتی به صورت اینترنتی مستقیما محصول خود را به فروش می رساند می تواند قیمت به صرفه تری را برای محصول خود پیشنهاد دهد چرا که هزینه های مازاد آن شرکت برای راه اندازی یک فروشگاه فیزیکی به مراتب کمتر می شود و بنابراین می تواند محصول خود را با تخفیف بیشتر و قیمت مناسب تری به فروش برساند. به عنوان مقال قیمت لامپ ال ای دی و قیمت لامپ شمعی و اشکی را می توانید مشاهده کنید.

 • تنوع بیشتر

وقتی خود ما به بازار می رویم بخاطر بعد مسافتی بین فروشگاه ها امکان برای مراجعه به تمام فروشگاه ها کم می شود و زمان زیادی برای خرید به هدر می رود. اما زمانیکه به یک فروشگاه اینترنتی مراجعه می کنیم؛ ما هستیم و دنیایی از محصولات متنوع  و می توانیم از بین محصولات مختلف، محصول مورد علاقه خود را انتخاب کنیم.

خرید آنلاین لامپ ال ای دی

 • صرفه جویی در زمان و پول

هنگامیکه خرید را به صورت حضوری انجام می دهید؛ در کنار خرجی که برای خرید اصلی خود دارید؛ خرج های دیگری نیز خواهید داشت از جمله آن می توان به حمل و نقل، مراجعه به رستوران جهت خرید غذا و …. اشاره کرد؛ در صورتیکه با خرید اینترنتی هیچ یک از این خرج های اضافی را نخواهید داشت و می توانید خرید اصلی خود را هم به بهترین شکل ممکن انجام دهید

 • دوری از شلوغی و ترافیک

جدا از شاغل بودن بیشتر افراد جامعه؛ سالمندان و خانم هایی که فرزندان کوچک دارند با خرید اینترنتی می توانند از ترافیک و شلوغی موجود دوری کنند؛ اینگونه است که می توانند سلامت خود را کمتر به خطر اندازند و برای خرید خارج از منزل کمتر با ریسک روبرو شوند.

 • کسب اطلاعات دقیق محصول

مشتریان نیز با دنبال کردن و دیدن محصولات دلخواهشان در فروشگاه های اینترنتی می توانند توضیحات و جزئیات کالای مورد نظر خود را از طریق سایت مشاهده و مطالعه نمایند که در اینصورت با آگاهی بیشتری می توانن خرید خود را انجام دهند.

 • گارانتی ضمانت تعویض کالا

تقریباً در تمام فروشگاه های اینترنتی، مهلتی را جهت ارجاع کالا در نظر می گیرند و در بخش FAQ و یا در مراحل خرید؛ شرایط کالاهای مرجوعی را مطالعه می کنند و نسبت به آن اقدام به خرید می کنند.

 • تحویل در کمترین زمان

مشتریان با خرید اینترنتی و مشخص کردن زمان دریافت کالای خود می توانند در کمترین زمان کالای خود را دریافت کنند.

 • تحویل رایگان

زمانیکه برای خرید از منزل خارج می شویم؛ هزینه حمل و نقل را نیز در کنار خرید اصلی خود می بایست در نظر بگیریم؛ اما فروشگاه های اینترنتی با مزیت هایی که برای مشتریان در نظر می گیرند. نسبت به سقف خرید مشتری ارسال رایگان را نیز برای مشتریان در نظر می گیرند.

راهنمای خرید لامپ ال ای دی 

سال های زیادی است که روشنایی منزل و محل کارمان با استفاده از لامپ های رشته ای معمولی انجام شده است. لامپ هایی که بسیار پرمصرف هستند، طول عمر کوتاهی دارند و بیشتر انرژی مصرفی خود را به جای نور به گرما تبدیل می کنند. در این روزها و با توجه به این که همه ابعاد زندگی ما با پیشرفت فناوری دچار تغییرات شده اند بهتر است ما نیز جایگزینی مناسب برای لامپ های رشته ای و قدیمی پیدا کنیم و اقدام به خرید لامپ ال ای دی بنماییم. شاید در اولین بحث از راهنمای خرید اینترنتی لامپ ال ای دی باید اشاره کرد که بهترین جایگزین برای لامپ های رشته ای در حال حاضر لامپ ال ای دی باشد. لامپ LED انواع بسیار متنوعی دارد. این لامپ ها با پیشرفت فناوری به شیوه ای نو و کارآمد تولید میشوند. این لامپ ها نه تنها مصرف انرژی بسیار کمتر و بهینه تری را به نسبت لامپ رشته ای دارند، بلکه طول عمر قابل توجهی در حدود ۲۰ سال را نیز دارا هستند.

۴ گام در خرید آنلاین لامپ ال ای دی

با وجود انواع لامپ‌ ال ای دی متفاوت و برندهای گوناگونی که در بازار روشنایی وجود دارد، خریدن محصول مناسب کار دشواری به‌نظر می‌رسد. خود لامپ LED نیز انواع بسیار متنوعی دارد. علاوه بر شکل و ساختار فیزیکی متفاوت، این لامپ در ویژگی هایی مانند رنگ نور، میزان نوردهی، توان مصرفی، محیط‌های مورد استفاده و کاربری و … تفاوت هایی دارند.

در ادامه ۴ گام خرید یک لامپ مناسب را به شما معرفی می‌کنیم که شامل مراحل زیر است.

 1. داشتن گواهی استاندارد (ایران و اروپا)
 2. انتخاب میزان روشنایی مناسب
 3. انتخاب نوع لامپ
 4. انتخاب رنگ نور لامپ مناسب

گام اول: داشتن گواهی استاندارد (ایران و اروپا)

اولین نکته در خرید اینترنتی لامپ ال ای دی ( خرید آنلاین لامپ ال ای دی ) لامپ های ال ای دی استاندارد تا ۹۰ درصد برق کمتری از لامپ های رشته‌ای مصرف می‌کنند و حداقل ۱۵ برابر عمر بیشتری دارند. این یعنی تعداد لامپ کمتری لازم است خریداری کنید و هزینه برق کمتری نیز می‌پردازید. مثلاً یک لامپ ۲۰ وات ال ای دی معادل یک لامپ ۲۰۰ وات رشته‌ای است.

تاثیر یک روشنایی با کیفیت و استاندارد در خانه موجب آرامش و احساسا بهتر ساکنین آن و در محل کار در بهبود عملکرد کارکنان در فضاهای کاری ثابت شده است. این مساله وقتی اهمیت بیشتری پیدا می کند که در طول روز ساعات زیادی در مقابل نور لامپ ها باشیم

با آنکه این روزها تنوع لامپ‌های ال ای دی در بازار زیاد است اما با نگاهی به کیفیت لامپ های ال ای دی مختلف، خریداران می‌توانند انتخاب دقیق‌تری داشته باشند. به عنوان مثال لامپ ال ای دی میتره، محصولی با کیفیت و ساخت ایران است که علاوه بر گواهی استاندارد ایران دارای گواهی استاندارد اروپا و صادراتی است. محصولات میتره با گارانتی ۱۲ ماهه به بازار عرضه می‌شود.

گام دوم: انتخاب میزان روشنایی مناسب

در مورد لامپ های رشته‌ای همواره از واحد اندازه گیری وات برای میزان روشنایی استفاده می‌نمودید اما قضیه در مورد LED متفاوت است. بسیاری از افراد تصور می کنند که توان نشان دهنده میزان روشنایی لامپ است در حالی که این عدد بیانگر میزان انرژی مصرفی لامپ می‌باشد.

برای لامپ‌ های رشته‌ای، یک رابطه پذیرفته‌ شده‌ میان وات و میزان روشنایی وجود دارد، اما برای ال ‌ای ‌دی ‌ها، واحد وات پیش‌بینی دقیقی را برای میزان روشنایی لامپ ارائه نمی‌کند. به عنوان مثال می‌توان گفت یک لامپ ال ای دی با روشنایی مناسب در مقایسه با یک لامپ ۶۰ واتی تنها به میزان ۸ الی ۱۲ وات انرژی نیاز خواهد داشت.

لومن (lm) واحد سنجش واقعی روشنایی یک لامپ است. لومن مقداری است که شما باید هنگام خرید لامپ ال‌ ای ‌دی‌ به آن توجه کنید.

 

 

گام سوم: انتخاب نوع لامپ

می‌توان گفت شما برای روشنایی پنج گزینه اصلی پیش روی خود دارید. لامپ‌ های رشته‌ای، فلورسنت‌ها، لامپ‌ های کم‌مصرف، هالوژن‌ها و ال‌ای‌دی که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. بهترین گزینه پیش رو، انواع لامپ‌ های ال‌ای‌دی است که نسبت به سایر انواع لامپ‌ها، انتخابی ایده‌آل و مقرون به‌صرفه است. فراموش نکنید که با انتخاب لامپ‌های ال‌ای‌دی، شما تنها یک بار هزینه‌ خرید می‌پردازید و در درازمدت، از مزایای مناسب این لامپ استفاده خواهید کرد که مصرف پایین، تنها یکی از آن‌هاست.

از بین انواع لامپ های ال ای دی مختلف، هر لامپ مناسب مکان‌های خانگی، اداری یا تجاری است. مثلاً:

 • لامپ فیلامنتی برای روشنایی لوستر، دکوراسیون و کافی شاپ ها، نورهای تزئینی، کافی شاپ ها و رستوران‌ها
 • لامپ اشکی برای روشنایی لوسترها و آباژورها
 • لامپ حبابی مناسب برای روشنایی عمومی، منازل مسکونی، سرویس‌های بهداشتی، چراغ مطالعه، چراغ خواب
 • لامپ قارچی برای محیط‌هایی که نیاز به نمایش محصول دارند مانند میوه فروشی‌ها، فروشگاه‌ها و سوله‌های تولیدی
 • لامپ هالوژنی برای روشنایی عمومی، نورپردازی متمرکز، موضعی و دکوراسیون
 • پنل ال ای دی مناسب برای مراکز تجاری و بانک‌ها، ادارات و سازمان‌ها، بیمارستان‌ها، فرودگاه، اتاق کنفرانس، هتل‌ها، سالن نمایشگاه و لابی ساختمان‌ها و برای استفاده سقف کاذب

گام چهارم: انتخاب رنگ نور لامپ مناسب

همانطور که می‌دانید، گرمای ارائه شده در لامپ‌ رشته‌ای را با رنگ زرد می‌شناسیم. اما لامپ‌های ال ای دی طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را شامل می‌شوند. لامپ های ال ای دی می‌توانند طیف رنگی قابل توجهی را به نمایش بگذارند که از بنفش تا رنگ قرمز و طیفی از رنگ‌های زرد و سفید را شامل می‌شود.

برای استفاده در خانه، به احتمالاً شما به نوری شبیه لامپ های رشته‌ای نیاز خواهید داشت. نور آفتابی در محیط احساس گرم بودن و آرامش ایجاد می‌کند. این لامپ‌ها برای محیط‌هایی که قرار است فرد در آن به استراحت بپردازد یا در آن احساس آرامش داشته باشد مناسب است مثل هتل‌ها، بیمارستان‌ها، اتاق خواب و نشیمن و …

نورسفید برای محیط‌های کاری مناسب است و لامپ‌های با نور طبیعی برای تأمین روشنایی اماکنی هستند که به روشنایی زیاد نیاز دارند مانند کارگاه‌ها، دفاتر اداری، نمایشگاه‌ها، سالن‌های ورزشی، سالن انتظار، بانک‌ها، مراکز آموزشی و آشپزخانه و …

اگر بخواهیم از نظر فنی موضوع را بررسی کنیم، روشنایی رنگ (دمای رنگ) با کلوین سنجیده می‌شود. هرچه این عدد کمتر باشد، روشنایی گرم‌تری (زردتر) ایجاد خواهد شد. بنابراین، لامپ های رشته‌ای معمولی مقداری بین ۲۷۰۰ تا ۳۵۰۰ کلوین دارند. اگر رنگی که به دنبالش هستید این‌گونه است، محدوده گفته‌ شده را در هنگام خرید انواع لامپ ال ای دی در نظر داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بشتر در مورد خرید اینترنتی لامپ ال ای دی ( خرید آنلاین لامپ ال ای دی ) پیشنهاد می کنیم مطالب لامپ ال ای دی خانگی ؛ خرید لامپ برای خانه و حیاط ، لامپ‌ ال‌ ای‌ دی برای فروشگاه‌ ها و مغازه ها و لامپ ال ای دی برای اداره و شرکت و لامپ برای اتاق خواب را که همگی در زمینه راهنمای خرید لامپ ال ای دی است را مطالعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید