محصولات ال ای دی میتره

محصولات میتره

رشته‌ای از محصولات کنونی ما، با الهام از ارکان طبیعت و ترکیب خورشید و آسمان، میتره نامگذاری شده است و متخصصان مجموعه با تلاش و کوشش مستمر در پی دستیابی به محصولاتی با استانداردهای بالای فنی و بهداشتی هستند. از مزیت‌های لامپ ال ای دی میتره می‌توان به طول عمر، توان نوردهی بالا، رعایت چارچوب‌های محیط زیستی، کیفیت نور بسیار نزدیک به نور طبیعی، قابلیت کارکرد در مناطق گرمسیری و سردسیری و مصرف برق بسیار کم اشاره کرد.

مشتری مداری و ارایه ضمانت ۱۲ ماهه از جمله ارزش های مورد تعهد این مجموعه می باشد. لذا کلیه محصولات این مجموعه دارای گواهینامه استاندارد ایران و اروپا (CE&RoHS) بوده تا موجبات اطمینان خاطر مشتریان محترم از کیفیت محصول و خدمات پس از فروش را فراهم آورد.

امید است محصولات و خدمات این مجموعه گامی هر چند کوچک در جهت افزایش توانمندی صنعت روشنایی کشور و همچنین رضایت مشتریان گرامی را فراهم آورد.

لامپ ال ای دی میتره

لامپ‌های کم مصرفی که رویای صرفه جویی در مصرف انرژی را تا اندازه‌ای محقق می‌کردند، خیلی زود در اغلب خانه‌های ایرانی برای خودجایی باز کردند؛ اما دغدغه‌ مصرف کننده ایرانی در مورد زیبایی روشنایی‌های خانگی، و نیز نگرانی‌اش از خطرات لامپ‌های کم مصرف (از قبیل قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش با استفاده از لامپ‌های غیراستاندارد موجود در بازار، شکننده بودنشان و وجود جیوه در آنها)، انگیزه تولید و عرضه لامپ‌ ال‌ای‌دی را در برند میتره ایجاد کرد.