شرکت رادویرانور، تولید کننده لامپ ال ای دی میتره​

درباره ما

شرکت «صنایع تولیدی رادویرانور» با توجه به نیاز اساسی کشور به کالاهای باکیفیت در زمینه محصولات روشنایی و با رویکردی به ماموریت سازمانی خود که بهینه سازی در مصرف انرژی و همچنین حفاظت از محیط زیست است، مهمترین هدف خود رادر حال حاضر ساخت و تولید محصولات لامپ و روشنایی با بهره مندی از فناوری های روز دنیا قرار داده است.

لامپ ال ای دی میتره

لامپ ال ای دی تولیدی این شرکت با نام تجاری «میتره»، با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی، از نظر کیفیت و طول عمر با کالاهای تراز اول جهان برابری می نماید. این مجموعه تلاش نموده محصولاتی را به عرضه بگذارد که دارای نور طبیعی و فاقد هرگونه زیان برای مصرف کنندگان و محیط زیست باشد.

شروع کار میتره

شرکت رادویرانور از سال ۱۳۹۳، در راستای آسان و ایمن کردن استفاده از محصولات روشنایی مصرف کنندگان ایرانی، بهینه سازی مصرف انرژی کشور و حفاظت از محیط زیست، تولید و عرضه لامپ‌های جدید فوق کم مصرف ال‌ای‌دی، که هم در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کردند و هم سازگاری بیشتری با محیط زیست داشتند را آغاز کرد.

لامپ‌ ال ای ‌دی (Light Emitting Diode) نوعی از لامپ‌های حالت جامد است که از فناوری دیود نورافشان استفاده می‌کند. گرچه اولین لامپ‌های ال‌ای‌دی در سال ۱۹۶۰ میلادی ساخته شدند، اما سال‌ها طول کشید تا استفاده از آن‌ها رایج شود و به جایگزینی کم مصرف، بادوام و سالم برای لامپ‌های رشته‌ای و حتی لامپ‌های کم‌مصرف (CFL) تبدیل شوند.

ارزش ها

مشتری مداری و ارایه ضمانت ۱۲ ماهه در کنار حفاظت از محیط زیست از جمله ارزش های مورد تعهد این مجموعه می باشد. لذا کلیه محصولات این مجموعه دارای گواهینامه استاندارد ایران و اروپا (CE&RoHS) بوده تا موجبات اطمینان خاطر مشتریان محترم از کیفیت محصول و خدمات پس از فروش را فراهم آورد.

امید است محصولات و خدمات مجموعه رادویرانور گامی هر چند کوچک در جهت افزایش توانمندی صنعت روشنایی کشور و همچنین رضایت مشتریان گرامی را فراهم آورد .

چرا میتره ؟

رشته‌ای از محصولات کنونی ما، با الهام از ارکان طبیعت و ترکیب خورشید و آسمان، میتره نامگذاری شده است و متخصصان مجموعه با تلاش و کوشش مستمر در پی دستیابی به محصولاتی با استانداردهای بالای فنی، سلامت و زیست محیطی هستند. از مزیت‌های لامپ ال ای دی میتره می‌توان به طول عمر، توان نوردهی بالا، رعایت چارچوب‌های محیط زیستی، کیفیت نور بسیار نزدیک به نور طبیعی، قابلیت کارکرد در مناطق گرمسیری و سردسیری و مصرف برق بسیار کم اشاره کرد.

لامپ‌های کم مصرفی که رویای صرفه جویی در مصرف انرژی را تا اندازه‌ای محقق می‌کردند، خیلی زود در اغلب خانه‌های ایرانی برای خودجایی باز کردند؛ اما دغدغه‌ مصرف کننده ایرانی در مورد زیبایی روشنایی‌های خانگی، و نیز نگرانی‌اش از خطرات لامپ‌های کم مصرف (از قبیل قرار گرفتن در معرض اشعه ماورا بنفش با استفاده از لامپ‌های غیراستاندارد موجود در بازار، شکننده بودنشان و وجود جیوه در آنها)، انگیزه تولید و عرضه لامپ‌ ال‌ای‌دی را در برند میتره ایجاد کرد.

کاتالوگ و بروشور محصولات میتره

تیزر معرفی میتره

بر روی ویدئو کلیک کنید

گالری تصاویر