قیمت لامپ ال ای دی شمعی و اشکی
قیمت-لامپ-ال-ای-دی-شمعی-و-اشکی

قیمت لامپ ال ای دی شمعی و اشکی

قیمت لامپ ال ای دی شمعی و اشکی

در بین انواع لامپ ال ای دی یکی از پرکاربردترین لامپ ها، لامپ ال ای دی شمعی و لامپ ال ای دی اشکی می باشد. این نوع لامپ ها معمولا به عنوان لامپ لوستر یا لامپ ال ای دی لوستر مورد استفاده قرار می گیرد. در خرید لامپ ال ای دی یکی از نکات اصلی قیمت لامپ ال ای دی شمعی و قیمت لامپ ال ای دی اشکی می باشد. در این مطلب از مجله میتره به معرفی این دو نوع لامپ و قیمت لامپ پرداخته شده است.

 لامپ ال ای دی شمعی

لامپ ال ای دی شمعی میتره از شرکت رادویرانور، یکی از شناخته شده ترین نوع لامپ LED است. طراحی زیبا،شاخص نمود رنگ (CRI) بیش از ۸۰ و زاویه تابش ۲۵۰ درجه ای باعث مقبولیت بیشتر این لامپ ها شده است. یکی از کاربردهای اصلی لامپ های ال‌ای‌دی شمعی به عنوان روشنایی لوستر هاست. کوچک بودن این نوع لامپ LED  آن را برای قرارگیری در لوستر مناسب کرده است. کاربرد لامپ ال ای دی شمعی به لوستر محدود نمی شود، لامپ های سرویس بهداشتی، آباژورها، چراغ های مطالعه و چراغ های خواب نیز از موازد استفاده لامپ ال‌ای‌دی شمعی هستند.

لامپ های ال ای دی میتره فاقد عناصر مضری مانند جیوه و سرب بوده و دارای نشان استاندارد هستند. تمامی محصولات شرکت رادویرانور دارای خدمات پس از فروش ۱۲ ماهه نیز می باشند. لامپ‌شمعی میتره دارای  رتبه بندی مصرف انرژی A+ در زمره  محصولات با بیشترین راندمان مصرف انرژی قرار گرفته است. لامپ‌شمعی در دو رنگ آفتابی و مهتابی تولید شده و بسته به نوع کاربرد برای محیط های خانگی، اداری و صنعتی مناسب است.

عملکرد مناسب در شرایط محیطی سرد، خشک، هنگام استفاده از این نوع لامپ، از ولتاژ مناسب  ولت استفاده کنید. از جداسازی اجزاء، تعمیر و یا تغییر در محصول خودداری نمایید. از قرار دادن محصول در مجاورت اشیاء قابل اشتعال خودداری کنید. از این لامپ در مکان هایی با احتمال ریزش آب استفاده نشود. از تماس دست با محصول در زمان روشن بودن و یا اندک زمانی پس از خاموشی به سبب حرارت بالا خودداری شود. برای نصب از سرپیچ مناسب و استاندارد استفاده شود.

قیمت لامپ ال ای دی شمعی را در زیر می توانید مشاهده کنید.

لامپ ال ای دی اشکی

یک از محصولات شرکت رادویرانور، لامپ ال ای دی اشکی میتره، یکی از شناخته شده ترین نوع لامپ LED است. طراحی زیبا،شاخص نمود رنگ (CRI) بیش از ۸۰  و زاویه تابش ۲۵۰ درجه ای باعث مقبولیت بیشتر این لامپ ها شده است. یکی از کاربردهای اصلی لامپ های ال‌ای‌دی اشکی به عنوان روشنایی لوستر هاست. کوچک بودن این نوع لامپ LED آن را برای قرارگیری در لوستر مناسب کرده است. کاربرد لامپ ال‌ای‌دی اشکی به لوستر محدود نمی شود، لامپ های سرویس بهداشتی، آباژورها، چراغ های مطالعه و چراغ های خواب نیز از موازد استفاده لامپ ال‌ای‌دی اشکی هستند. لامپ های ال‌ای‌دی اشکی و شمعی شکل ظاهری بسیار شبیه به هم دارند. لامپ های اشکی با کشیدگی بیشتر در قسمت انتهایی زیبایی دوچندانی یافته اند. این نوع لامپ هنگام قرار گرفتن در لوستر می تواند جلوه بیشتری ایجاد کند.

لامپ ال ای دی اشکی گزینه بسیار عالی برای روشنایی منزل و یا کاربردهای زیباسازی در طراحی دکوراسیون داخلی است. لامپ LED اشکی جایگزینی خوبی برای لامپ های رشته ای و کم مصرف قدیمی به حساب می آید. لامپ LED با طراحی زیباتر و طول عمر بیشتر نگرانی های زیست محیطی لامپ های کم مصرف را نیز برطرف کرده است و فاقد عناصری همچون جیوه است. این لامپ ها در دو رنگ آفتابی و مهتابی تولید می شوند. دمای رنگ ۳۰۰۰ و ۶۵۰۰ کلوین.

لامپ های ال ای دی میتره علاوه بر قیمت لامپ مناسب فاقد عناصر مضری مانند جیوه و سرب بوده و دارای نشان استاندارد هستند. تمامی محصولات شرکت رادویرانور دارای خدمات پس از فروش ۱۲ ماهه نیز می باشند. لامپ‌ میتره دارای  رتبه بندی مصرف انرژی A+ در زمره  محصولات با بیشترین راندمان مصرف انرژی قرار گرفته است. لامپ‌اشکی در دو رنگ آفتابی و مهتابی تولید شده و بسته به نوع کاربرد برای محیط های خانگی، اداری مناسب است.

قیمت لامپ ال ای دی اشکی را در زیر می توانید مشاهده کنید.

[/vc_column]

دیدگاهتان را بنویسید